Профілактор Євмінова

Оздоровчий центр MIND-BODY Харків

Чим ми займаємось

Особливості методики Євмінова
Методика Євмінова заснована на полегшенні роботи хребта у горизонтальному положенні. Відомо, що міжхребцеві диски немає самостійного кровопостачання. Поживні речовини до них надходять із поруч хребців, що лежать. При деформаціях хребетного стовпа спостерігається здавлення дисків та пошкодження хребців. У цьому кровопостачання припиняється. Щоб відновити, необхідно «розтягнути» міжхребцеві диски. Патологічні зміни порушують цей процес, тому на тлі будь-яких зсувів хребетного стовпа спостерігається остеохондроз.
Займаючись на лікувальній дошці, можна модулювати цей процес. В результаті щоденних тренувань на дошці до хрящової тканини починають надходити поживні речовини та вода. Це призводить до збільшення розмірів хребетного стовпа, що можна перевірити виміром висоти тіла до та після занять на профілакторі.

Суть методики Євмінова — це:
— поєднання дозованого витягу (розвантаження) хребта

— та одночасного спрямованого тренінгу глибоких (коротких) м’язів спини.

Оскільки в основі захворювань хребта лежить руйнація міжхребцевого диска, що відбувається, в основному, через нестачу живлення його складових структур, то головне при запуску механізмів відновлення — забезпечити та постійно підтримувати водний баланс, живлення диска та пульпозного ядра.

Спрямований тренінг коротких м’язів спини – методика Євмінова.

Направлений тренінг коротких м’язів спини, що підтримують хребет, збільшує кількість міжклітинної рідини, яка покращує дифузне харчування міжхребцевого диска та пульпозного ядра, необхідне для запуску процесу самовідновлення, активізує обмінні процеси та формує розвинений м’язовий корсет, що захищає хребет від до травмуючих впливів повсякденного життя. Міжхребцеві диски є амортизаторами та суглобами хребта – саме тому їхнє відновлення призводить до відновлення функцій хребта.

Дозований витяг хребта (розвантаження) — методика Євмінова

Дозоване витягування хребта (розвантаження) забезпечується виконанням вправ для хребта, розроблених у рамках Методики, на спеціальному ортопедичному тренажері – Профілакторі Євмінова. Витягування необхідне розвантаження міжхребцевих дисків, звільнення затиснутих нервових закінчень, і навіть нормалізації тонусу спазмованих м’язів, з допомогою їх розслаблення і витяжки. Похила площина Профілактора дозволяє це зробити в максимально щадному для хребта режимі, шляхом регулювання кута нахилу в залежності від стану хребта, ваги, віку людини та тих цілей, яких необхідно досягти.

При поєднанні спрямованого, методично правильно розробленого тренінгу коротких м’язів спини та розвантаження хребта, запускається так званий «насосний механізм», що сприяє активному живленню міжхребцевого диска. Більше того, за певний час м’язи «заповнюють» простір вздовж хребта, що утворилося внаслідок витягування. Внаслідок цього частина навантаження, що йде на хребетний стовп, беруть на себе м’язи, що знову утворилися, і укріплені зв’язки. Навантаження на міжхребцевий диск суттєво зменшується, та його відновлення здійснюється набагато інтенсивніше.

ласкаво просимо

ЧОМУ MIND BODY?

Підходить усім

Індивідуальний підхід до кожного.

Легко добратись

Ми знаходимось в центрі м.Харкова

Зручний графік

Працюємо з 7-00 до 20-00 без вихідних

Сильна команда

Наші тренери — спортивні реабілітологи

команда

Наші тренери

Тетяна, Ганна, Костянтин
Тетяна, Ганна, Костянтин
інструктори
Віолетта
Віолетта
Нейропсихолог, Cпеціаліст по сенсорній інтеграції, Бломберг терапевт
Вікторія, Микола, Анастасія, Олена
Вікторія, Микола, Анастасія, Олена
інструктори
facebook
instagramm
vkontakte