Профілактор Євмінова

Оздоровительный центр MIND-BODY Харьков

Чим ми займаємося

Особливості методики Євмінова
Методика Євмінова заснована на полегшенні роботи хребта в горизонтальному положенні. Відомо, що міжхребцеві диски не мають самостійного кровопостачання. Живильні речовини до них надходять з сусідніх хребців. При деформаціях хребетного стовпа спостерігається здавлення дисків і пошкодження хребців. При цьому кровопостачання припиняється. Щоб його відновити, необхідно «розтягнути» міжхребцеві диски. Патологічні зміни порушують даний процес, тому на тлі будь-яких зсувів хребетного стовпа спостерігається остеохондроз.
Займаючись на лікувальної дошці, можна модулювати вищеописаний процес. В результаті щоденних тренувань на дошці в хрящову тканину починають надходити живильні речовини і вода. Це призводить до збільшення розмірів хребетного стовпа, що можна перевірити виміром висоти тіла до і після занять на профілакторі.

Суть методики Євмінова — це:
— поєднання дозованого витягування (розвантаження) хребта

— і одночасного спрямованого тренінгу глибоких (коротких) м’язів спини.

Так як в основі захворювань хребта лежить руйнування міжхребцевого диска, яке відбувається, в основному, через брак харчування його складових структур, то головне при запуску механізмів відновлення — забезпечити і постійно підтримувати, водний баланс, харчування диска і пульпозного ядра.

Спрямований тренінг коротких м’язів спини — методика Євмінова.

Спрямований тренінг коротких м’язів спини, що підтримують хребет, збільшує кількість міжклітинної рідини, яка покращує дифузне живлення міжхребцевого диска і пульпозного ядра, необхідне для запуску процесу самовідновлення, активізує обмінні процеси і формує розвинений м’язовий корсет, що захищає хребет від просідання, вигинів і робить більш стійким до травмуючим впливам повсякденному житті. Міжхребцеві диски є амортизаторами і суглобами хребта — саме тому їх відновлення призводить до відновлення функцій хребта.

Дозоване витягування хребта (розвантаження) — методика Євмінова

Дозоване витягування хребта (розвантаження) забезпечується виконанням вправ для хребта, розроблених в рамках Методики, на спеціальному ортопедичному тренажері — Профілакторі Євмінова. Витягування необхідно для розвантаження міжхребцевих дисків, звільнення затиснутих нервових закінчень, а також нормалізації тонусу спазмованих м’язів, за рахунок їх розслаблення і витягнення. Похила площина Профілактора дозволяє це зробити в максимально щадному для хребта режимі, шляхом регулювання кута нахилу в залежності від стану хребта, ваги, віку людини і тих цілей, які необхідно досягти.

При поєднанні спрямованого, методично правильно розробленого тренінгу коротких м’язів спини і розвантаження хребта, запускається так званий «насосний механізм», що сприяє більш активному живленню міжхребцевого диска. Більш того, за певний час м’язи «заповнюють» простір уздовж хребта, що утворився в результаті витягування. Внаслідок цього частина навантаження, що йде на хребетний стовп, беруть на себе новоутворені м’язи і зміцнені зв’язки. Навантаження на міжхребцевий диск істотно зменшується, і його відновлення здійснюється набагато інтенсивніше.

Ласкаво просимо!

ЧОМУ MIND BODY?

Підходить всім

Індивідуальний підхід до кожного.

Легко добратися

Мы находимся в центре г.Харькова

Зручний графік

Працюємо з 8-00 до 21-00 без вихідних

Сильна команда

ми постійно вивчаємо нові техніки

команда

Наші тренери

Виолетта сенсорный терапевт
Виолетта сенсорный терапевт
Светлана, Татьяна, Елена
Светлана, Татьяна, Елена
инструктора
Александр, Яна
Александр, Яна
инструктора

Новини Instagram

facebook
instagramm
vkontakte