Масаж

Оздоровчий центр MIND-BODY Харків

Масаж

Масаж — здоров’я та краса тіла! У нашому центрі Ви можете відчути всю красу масажу на своєму тілі.

Класичний масаж всього тіла: Визнаний прекрасним профілактичним засобом від невротичних розладів. Має тонізуючий ефект. Після проходження курсу масажу спостерігається поліпшення роботи лімфатичної системи, відбувається нормалізація кровообігу.

Антицелюлітний: Один з найефективніших способів у боротьбі з «апельсиновою кіркою». Своєчасне усунення целюліту дозволяє надалі усунути фізіологічні проблеми. Антицелюлітний масаж запускає процес розсмоктування жирових клітин, прискорює кровотік, нормалізує процеси обміну речовин. Рекомендований курс 10-15 сеансів. Тривалість 60хв.

Лімфодренажний: Це техніка, яка сприяє прискоренню руху лімфи до тіла. Техніка масажу може бути як ручною, так і вакуумною. знижує вагу, покращує стан шкіри. Медовий масаж: Унікальний спосіб масування тіла, який поєднує в собі як лікувальний, так і косметичні властивості. Спочатку може виявитися досить хворобливою процедурою, тому що медовий мед в’язка речовина. мед і організм насичується необхідними компонентами, які потрапляючи в кров, прискорюють обмін речовин. Дуже ефективний у боротьбі з целюлітом та надмірною вагою. Максимальний ефект після 10-15 сеансів. Тривалість 20-25 хв.

ласкаво просимо

Чому Mind body?

Підходить усім

Індивідуальний підхід до кожного.

Легко добратись

Ми знаходимось в центрі м.Харкова

Зручний графік

Працюємо з 7-00 до 20-00 без вихідних

Сильна команда

Наші тренери — спортивні реабілітологи

команда

Наші тренери

Тетяна, Ганна, Костянтин
Тетяна, Ганна, Костянтин
інструктори
Віолетта
Віолетта
Нейропсихолог, Cпеціаліст по сенсорній інтеграції, Бломберг терапевт
Вікторія, Микола, Анастасія, Олена
Вікторія, Микола, Анастасія, Олена
інструктори
facebook
instagramm
vkontakte