Фітнес Мікс

Оздоровительный центр MIND-BODY Харьков

Фитнес-микс

Фітнес-мікс — це комплекс вправ, який дозволяє максимально інтенсивно та ефективно опрацювати всі групи м’язів. Вправи з різних видів фітнесу або комбінуються в межах одного тренування або розподіляються на кілька занять. Це дозволяє давати м’язам оптимальне навантаження, не перевтомлюючи їх.

Фітнес-мікс – напрямок, в якому органічно поєднуються елементи різних напрямків фітнесу, завдяки чому в роботу втягуються всі групи м’язів, відбувається гармонійний розвиток тіла, а заняття завжди різноманітні та цікаві.

Чергування навантажень та напрямків відбуваються на розсуд досвідченого фітнес-тренера. Як правило, перша половина заняття проходить у динамічному темпі, другу половину – займають вправи у партері, силові вправи, спрямовані на зміцнення м’язів всього тіла.

Це приємний спосіб скинути зайві калорії, підтягнути м’язи та розвинути в собі витривалість, таку необхідну для якісного та успішного повсякденного життя.

Аеробне навантаження ефективно спалює калорії, зміцнює серцево-судинну та імунну системи, підвищує витривалість організму. У заняття також входять силовий блок вправ, спрямованих на корекцію фігури та обов’язково розтяжка, яка надає м’язам більш подовжену та витончену форму.

ласкаво просимо

Почему Mind body

Підходить усім

Індивідуальний підхід до кожного.

Легко добратись

Ми знаходимось в центрі м.Харкова

Зручний графік

Працюємо з 7-00 до 20-00 без вихідних

Сильна команда

Наші тренери — спортивні реабілітологи

команда

Наші тренери

Тетяна, Ганна, Костянтин
Тетяна, Ганна, Костянтин
інструктори
Віолетта
Віолетта
Нейропсихолог, Cпеціаліст по сенсорній інтеграції, Бломберг терапевт
Вікторія, Микола, Анастасія, Олена
Вікторія, Микола, Анастасія, Олена
інструктори
facebook
instagramm
vkontakte