Орто-біономія

Орто-Біономія — один із напрямків мануальної тілесної терапії, яка є самостійним остеопатичним напрямком із широким спектром різних видів м’яких (гомеопатичних) лікувальних технік.

Орто-Біономія в терапії та діагностиці ґрунтується на Законах Фрайетта — закони біомеханіки хребта, які широко застосовуються в остеопатичній мануальній медицині для діагностики та лікування вертебральних соматичних дисфункцій.

Основна мета Орто-Біономії – стимулювати рефлекси, викликаючи процес лікування тіла, психіки та організму загалом.

Чим може допомогти Орто-Біономія: За допомогою технік Орто-Біономії на фізіологічному рівні можна знімати гострі або хронічні болі, збільшувати рухливість суглобів та досягати покращення постуральної картини в цілому.

На психо-емоційному та енергетичному рівні техніки Орто-Біономії дозволяють зв’язатися з нашим глибинним джерелом, розплутати вузли, що виникли через фізичний та психологічний стрес, звільнити організм від «застрягання» у травматичних станах та спогадах. Усе це загалом підвищує рівень самоусвідомлення та цілісності всієї системи людини.

Орто-Біономія — це цілісна система терапії, яку можна застосовувати при виникненні різних захворювань: н-р зниження імунного статусу (вірусні інфекції, підвищення температури), вертебральні проблеми (проблеми з хребтом), психо-соматичні (функціональні розлади органів та систем), при дисбалансі тілесної структури внаслідок травм тощо.

Орто-Біономія — це повноцінний системний метод реабілітації, усунення дисфункцій та оздоровлення людини.

Терапевтичний підхід в Орто-Біономії розглядає тіло людини, як цілісну систему самовідновлення і відповідно має унікальні терапевтичні техніки для всіх систем організму людини.

facebook
instagramm
vkontakte